![](https://www.siloz.org/1050-large_default/razboi-pace-ffir-2020.jpg)
O puteți folosi ca atare sau să o expuneți pentru amuzament. Un excelent suvenir Made in Romania, bun pentru socializare sau idee de cadou (când toate celelalte eșuează).
Cana face parte din colecția Festivalului de Film și Istorii Râșnov. Cumpărând acest produs, nu doar că primiți un produs de calitate, dar susțineți deopotrivă activitatea celui mai instructiv, cult și amuzant festival din România.
Toate comenzile sunt verificate calitativ de persoane responsabile.
Facem asta de MULȚI ani (și n-am greșit prea des).
(probabil că toți vânzătorii pretind asta...)